Uwaga: zapraszamy na warsztaty praktyczne pt. Jak bezbłędnie wypełnić dokumentację przetargową na białe certyfikaty

  • 2014-11-19
  • dr inż. Krzysztof Wilk
  • Posted in: aktualności   szkolenia  
  • Tagi: Białe Certyfikaty   warsztaty   deklaracja przetargowa   karta audytu  

Sposób przeprowadzania przetargu na wybór przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej, zwanego potocznie przetargiem na białe certyfikaty, sprzyja popełnieniu błędów, których bolesną konsekwencją jest utrata szansy na pozyskanie premii w postaci świadectw. W przetargu pierwszym odrzuconych zostało około 50% w drugim jedna trzecia ofert.

Przetarg, którego ogłoszenia oczekuje się w grudniu będzie prawdopodobnie ostatnią szansą dla uzyskania premii dla przedsięwzięć zrealizowanych przed 1 stycznia 2014.

zaproszenie do udziału w praktycznym szkoleniu poświęconemu bezbłędnemu wypełnianiu deklaracji przetargowej i karty audytu

Dla zwiększenia szans na sukces proponujemy wyjątkowe na rynku warsztaty pomocne w prawidłowym przygotowaniu i zweryfikowaniu dokumentacji przetargowej. Każdy uczestnik warsztatów dodatkowo otrzymuje prawo do indywidualnych konsultacji swojej oferty przetargowej do dnia 10 stycznia 2015 roku.

Program ramowy obejmuje:
1. Omówienie zasad kwalifikacji PSPEE do udziału w przetargu w oparciu o ustawę i obwieszczenie
2. Przygotowanie dokumentacji przetargowej krok po kroku
3. Weryfikacja dokumentów przetargowych uczestników
4. Indywidualne konsultacje

Czas, miejsce, cena
Edycja 1: 3 grudnia 2014, 750 PLN + 23% VAT za osobę
Edycja 2: 10 grudnia 2014, 1050 PLN + 23% VAT za osobę

Warsztaty poprowadzą eksperci KE SYNERGIA: dr inż Krzysztof Wilk i dr inż. Robert Piątek. Odbędą się one w Katowicach na terenie GPP przy ul. Konduktorskiej 39A w salach szkoleniowych Pierwszego Polskiego Klastra Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego.
Serdecznie zapraszamy

Pobierz kartę zgłoszenia DOC | PDF lub przeczytaj więcej na temat warsztatów

Ze względu na zakres obejmujący indywidualne konsultacje i weryfikację przynoszonej przez uczestników deklaracji przetargowej i karty audytu ilość miejsc jest ograniczona. Miejsca rezerwujemy dla Państwa wg kolejności nadsyłanych zgłoszeń. Bierzemy pod uwagę możliwość uruchomienia dodatkowej edycji warsztatów w dniu 15 grudnia w przypadku, gdy nasza oferta spotka się z dużym zainteresowaniem.


Skomentuj